КУЧУРГАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Роздільнянського району Одеської області

Шаблоны для Joomla 3 здесь

 

1.      Про дострокове припинення повноважень депутата Кучурганської сільської ради.

2.      Про звіт комунального підприємства «Кучурганський водограй» про роботу закладу за  2018 рік та І квартал 2019 року.

3.      Про надання матеріальної допомоги гр. Скляр Т.М.

4.      Про надання матеріальної допомоги гр. Агеєвій О.М.

5.      Про надання матеріальної допомоги гр. Чернега Р.Д.

6.      Про надання матеріальної допомоги гр. Сопотян О.В.

7.      Про надання матеріальної допомоги гр. Черниш Т.О.

8.      Про надання матеріальної допомоги гр. Пономарьовій Н.В.

9.      Про клопотання завідуючої ДНЗ «Сонячна гронка» щодо звільнення від плати за харчування дитини з багатодітної сім'ї  на 50%.

10.  Про розмір батьківської плати за харчування однієї дитини в ДНЗ «Сонячна гронка» та розміру плати для батьків за харчування дітей

11.  Про внесення змін та доповнень до рішення  № 556-VΙІ від 21.12.2018 року «ПРО КУЧУРГАНСЬКИЙ СІЛЬСЬКИЙ  БЮДЖЕТ  НА 2019 РІК».

12.  Про затвердження технічної документації гр. Угрин В.Г. із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) і передачі її у власність, за адресою вул. Павла Каплуна,43.

13.  Про затвердження технічної документації гр. Махаєвої Е.Б. із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) і передачі її у власність, за адресою вул. Гагаріна,11.

14.  Про затвердження технічної документації гр. Осіпчук М.Г. із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) і передачі її у власність, за адресою вул. Гагаріна,33.

15.  Про затвердження проекту землеустрою гр. Котляр Г.П., щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства та внесення до автоматизованої системи, за адресою вул. Павла Каплуна,237.

16.  Про затвердження технічної документації гр. Гнатюк Л.А. із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) і передачі її у власність, за адресою вул. Горіхова,7.

17.  Про затвердження технічної документації гр. Коваленко А.В. та гр. Куслій О.В. із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та внесення до автоматизованої системи, за адресою вул. Павла Каплуна,103.

18.  Про надання дозволу на розробку технічної документації гр. Пікуз С.П. із землеустрою, щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) з метою внесення до автоматизованої системи, за адресою вул. Львівська,5.

19.  Про надання дозволу  на розробку технічної документації гр. Бадиченко М.М. із землеустрою, щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), за адресою вул. Миру,10а.

20.  Про надання дозволу  на розробку технічної документації гр. Городецькому О.В. із землеустрою, щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), за адресою вул. Гагаріна,40.

21.  Про надання дозволу  гр. Буц М.В. та гр. Чебанюк І.В. на розробку проекту землеустрою у спільну сумісну власність, щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства, за адресою вул. Гагаріна,143

22.  Про надання дозволу  на розробку технічної документації гр. Льон Т.І. із землеустрою, щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), за адресою вул. Горіхова,17.

23.  Про надання дозволу  на розробку технічної документації гр. Сироватко Ю.С. та гр. Сироватко І.В. із землеустрою, щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), за адресою вул. Південна,58.

24.  Про надання дозволу на розробку технічної документації гр. Ворсіной Л.П. із землеустрою, щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) з метою внесення до автоматизованої системи, за адресою провул. Виноградний,3.

25.  Про надання дозволу на розробку технічної документації гр. Корніцова О.Р. із землеустрою, щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) з метою внесення до автоматизованої системи, за адресою вул. Горіхова18.

26.  Про присвоєння юридичної адреси земельній ділянці в с.Кучурган вул. Одеська,7, яку планується поділити та присвоїти адресу вул. Одеська,7 та вул. Одеська,7а.

27.  Про внесення доповнення в п.1 рішення Кучурганської сільської ради «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування Комунальній установі спільної власності територіальних громад Роздільнянського району «Роздільнянський районний центр забезпечення та обслуговування закладів і установ освіти» для Кучурганської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. П.М. Каплуна Роздільнянської районної ради» та вказати розмір земельної ділянки згідно геодезичної зйомки 2,4079га за адресою с.Кучурган вул. П.Каплуна,177а.

28.  Про виділення земельної ділянки під будівництво житлового будинку жителю с. Кучурган гр. Дік Ігорю Володимировичу.

29.  Про відміну рішення Кучурганської сільської ради №242-VII від 17.05.2017р. «Про надання дозволу гр. Гаркай А.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

30.  Про внесення змін в п.1 рішення Кучурганської сільської ради № 508-VІІ від 25 вересня 2018р. « Про надання дозволу гр. Угрин В.В. на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в частині площі земельної ділянки, а саме змінити з 0,2253га на 0,2500га після проведення геодезичної зйомки.

31.  Про внесення змін в п.1 рішення Кучурганської сільської ради № 107-VІІ від 22.07. 2016р., саме внести пояснення щодо розташування земельної ділянки.

32.  Про відміну рішення № 140-VІІ від 15.11.2016року. «Про надання дозволу гр. Конотопенко Л.М. на розробку технічної документації із землеустрою, щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою вул. Павла Каплуна.126.

33.  Про надання дозволу  на розробку технічної документації гр. Конотопенко Л.М. та гр. Талпа Л. із землеустрою, щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), за адресою вул. Павла Каплуна.126.

34.  Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється гр. Катрич В.В. для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передати її у власність по вул. Одеська,27.

35.  Про надання дозволу Одеській митниці ДФС на розробку технічної документації щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в постійне користування під розміщення існуючого пункту пропуску «Кучурган-Авто».

 

 

Липень 2019
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

 

 Календар свят та подій

Липень 2019
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Зворотній зв'язок

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net
:
:
:
: 8 + 11 =