28 січня 2020 року, голова Роздільнянської районної державної адміністрації Сергій Миколайович здійснив робочу поїздку до Кучурганської сільської ради, де зустрівся з керівництвом сільської ради та депутатами. У ході робочої поїздки очільник району обговорив із керівництвом сільради та депутатами чимало питань – впровадження процесу децентралізації, ліквідування аварії на насосній станції зрошувальної системи ДП "Кучурганське", закриття місцевої школи на карантин тощо.
У рамках робочої поїздки голова райдержадміністрації завітав до місцевої школи та дитячого садочка, де поспілкувався з керівниками навчальних закладів.
По закінченню робочої поїздки Сергій Миколайович зазначив, що районна та місцеві влади Роздільнянського району мають виконати чимало завдань щодо покращення інфраструктури району.